Kosmetyki dla kotów - Vulpes

Przejdź do treści

Menu główne:

Katalog wyrobów
 
15. Koty o sierści półdługiej i długiej
 
 
VULPES szampon F1
 
Szampon dla kotów o sierści półdługiej i długiej
 
Przeznaczenie:
 
Delikatny szampon o bardzo dobrych właściwościach myjących, lekko natłuszczający, przeznaczony dla kotów długowłosych, jak i z włosem półdługim. Po kąpieli włos staje się aksamitny, nie filcuje się, nie elektryzuje, co ułatwia szczotkowanie. W kompozycji z odżywką VULPES FA zwiększa objętość włosa. Szczególnie zalecany w okresie wystawowym.
 
Sposób użycia:
 
Szampon rozcieńczyć w ciepłej wodzie w stosunku 1:2. Kota wykąpać i dokładnie spłukać. Po kąpieli użyć odżywkę VULPES FA.
 
VULPES balsam FA
 
Odżywka dla kotów o sierści półdługiej i długiej
 
Przeznaczenie:
 
Odżywia i natłuszcza włos, który zwiększa swoją objętość, staje się puszysty i aksamitny. Systematycznie stosowana zapobiega kołtunieniu, ułatwia rozczesywanie. Szczególnie zalecana przed wystawami.
 
Sposób użycia:
 
Kota wykąpać w szamponie VULPES F1. Mokrą sierść spryskać lub natrzeć odżywką VULPES FA rozcieńczoną w ciepłej wodzie w stosunku 1 : 3. Po kilku minutach spłukać.
 
 
16. Koty o sierści krótkiej, stojącej
 

VULPES szampon F2
 
Szampon dla kotów o sierści krótkiej stojącej
 
Przeznaczenie:
 
Delikatny szampon o bardzo dobrych właściwościach myjących, przeznaczony dla kotów krótkowłosych, u których sierść powinna być stojąca. Dzięki zawartemu hydrolizatowi keratyny doskonale odżywia włos.
 
Sposób użycia:
 
Szampon rozcieńczyć w ciepłej wodzie w stosunku 1:2. Kota wykąpać i dokładnie spłukać. Po kąpieli użyć odżywkę VULPES FB.
 
 
VULPES balsam FB
 
odżywka dla kotów o sierści krótkiej stojącej
 
Przeznaczenie:
 
Na bazie delikatnego oleju i hydrolizatu białka jedwabnego. Odpowiednio odżywia i nawilża włos, który staje się puszysty,błyszczący i aksamitny.
 
Sposób użycia:
 
Kota wykąpać w szamponie VULPES F2. Mokrą sierść spryskać lub natrzeć odżywką VULPES FB, rozcieńczoną w ciepłej wodzie w stosunku 1:2. Po kilku minutach spłukać.
 
 
 
17. Koty o sierści krótkiej, leżącej.
 
18. Koty szorstkowłose: F3 + FC lub F3 + FB
 

VULPES szampon F3
 
Szampon dla kotów o sierści krótkiej leżącej oraz dla szorstkowłosych
 
Przeznaczenie:
 
Delikatny szampon o bardzo dobrych właściwościach myjących, przeznaczony dla kotów krótkowłosych z leżącą sierścią, ale także dla kotów szorstkowłosych. Delikatny olej odpowiednio natłuszcza włos i nadaje mu połysk.
 
Sposób użycia:
 
Szampon rozcieńczyć w ciepłej wodzie w stosunku 1:3. Kota wykąpać i dokładnie spłukać. Po kąpieli użyć odżywkę VULPES FC, choć u niektórych kotów szorstkowłosych lepszy efekt może dać odżywka  VULPES FB .
 
 
 
 
VULPES balsam FC
 
Odżywka dla kotów o sierści krótkiej leżącej oraz dla niektórych szorstkowłosych
 
Przeznaczenie:
 
Natłuszcza i odżywia włos dzięki odpowiedniemu stosunkowi zawartych w niej białek i oleju. Włos staje się puszysty, leżący, o pięknym połysku, nie elektryzuje się i nie brudzi.
 
Sposób użycia:
 
Kota wykąpać w szamponie VULPES F3. Mokrą sierść spryskać lub natrzeć odżywką VULPES FC, rozcieńczoną w ciepłej wodzie w stosunku 1:2. Po kilku minutach spłukać.
 
 
19. Szampon dla każdego typu kociej sierści
 
 
VULPES szampon F4
 
Szampon dla kotów o każdym rodzaju włosa
 
Przeznaczenie:
 
Zalecany do systematycznej pielęgnacji sierści długiej, półdługiej i krótkiej. Zawiera delikatny olej i hydrolizat białka jedwabnego. Po kąpieli włos staje się lśniący, aksamitny i puszysty.
 
Sposób użycia:
 
Szampon rozcieńczyć w ciepłej wodzie w stosunku 1:3. Kota wykąpać i dokładnie spłukać. Po kąpieli użyć, w zależności od rodzaju włosa, odżywkę VULPES FA, FB lub FC .
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego